Now

Kempo KOC 10 Cognac, FRA

Your complete program schedule

mardi
25 avril
mercredi
26 avril
jeudi
27 avril
vendredi
28 avril
morning
morning
morning
morning
06:00
Yoga Ep 29
07:00
Pancrace 100% fight 29 P2 Paris, FRA
09:00
Kick/Muay Tour Event Fight 2 La Riche, FRA
11:00
Boxe Chpt de France Super Welters J. Jacob vs F. El Massoudi Marck, FRA
06:00
Yoga Ep 30
07:00
Kickboxing Victory World Series Levallois, FRA
09:15
Kempo KOC 10 Cognac, FRA
11:15
Sumo Hatsu Basho P1 Tokyo, JAP
06:00
Yoga Ep 31
07:00
Le Festival des Arts Martiaux Paris
09:45
Kick/Pankido Boxe in Defi Muret, FRA
11:45
Boxe Fight Event Spa, BEL
06:00
Yoga Ep 32
07:00
Kickboxing Kunlun Fight 58 Rome, ITA
09:00
Pancrace 100% fight 29 P2 Paris, FRA
11:00
Grappling G-One 6 P1 Paris, FRA
afternoon
afternoon
afternoon
afternoon
13:00
Judo Eurometropole Masters Mouveaux, FRA
14:00
Grappling G-One 6 P1 Paris, FRA
16:00
Kempo KOC 10 Cognac, FRA
18:00
Boxe WSB Groupe B Maroc vs Grande-Bretagne Tanger, MAR
12:30
mag - Goodies Karate Bushido 10
13:00
Kickboxing Kunlun Fight 58 Rome, ITA
15:00
Kick/Muay Tour Event Fight 2 La Riche, FRA
17:00
Kickboxing Kona Team Tournament Villiers sur Marne, FRA
13:00
Les Tutos 7
13:15
Pancrace 100% fight 29 P1 Paris, FRA
15:15
Boxe WSB Groupe A Cuba vs Colombie La Havane, CUB
17:30
KO TV
18:00
mag - Protegor s4 ep.7
18:30
Muay Thai Super Muay Thai Bangkok, THA
13:00
Kickboxing Kona Team Tournament Villiers sur Marne, FRA
15:00
Kempo KOC 10 Cognac, FRA
17:00
Boxe Fight Event Spa, BEL
18:15
Boxe WSB Groupe C Russie vs Ouzbekistan Perm, RUS
evening
evening
evening
evening
20:15
Les Tutos 3
20:30
Muay Thai Super Muay Thai Bangkok, THA
22:30
MMA UFC Fight Night Swanson vs Lobov Nashville, USA (-16)
19:00
Lutte Championnats de France Ceyrat, FRA
20:30
Boxe WSB Groupe A Cuba vs Colombie La Havane, CUB
22:45
UFC weekly (-16)
23:15
MMA TUF 25 ep.1 (-16)
20:30
Boxe WSB Groupe C Russie vs Ouzbekistan Perm, RUS
22:45
MMA UFC 210 Cormier vs Johnson 2 Buffalo, USA (-16)
20:30
Boxe Chpts de France des Légers El Garni vs Seck Roubaix, FRA LIVE
22:30
UFC weekly (-16)
23:00
MMA UFC Fight Night Bader vs Nogueira Sao Paulo, BRESIL (-16)
night
night
night
night
01:00
MMA UFC 209 Woodley vs Thompson Las Vegas USA (-16)
03:30
Kendo Open International Levallois, FRA
00:45
Les Tutos 12
01:00
MMA UFC Fight Night Manuwa vs Anderson Londres, UK (-16)
03:30
Documentaire Welcome to Japon
01:00
UFC weekly (-16)
01:30
Sumo Hatsu Basho P4 Tokyo, JAP
01:00
MMA suite (-16)
01:45
Boxe Chpt Continental WBA Papot vs Atrokhau Saint-Nazaire, FRA